Du er altid velkommen til at kontakte os!

Skriv eller ring til os. Så hjælper vi gerne

Gaarden
Melstedvej 25, 3760 Gudhjem


Mikkel Bach-Jensen
Daglig leder af Gaarden og sekretariatschef for Foreningen Gourmet Bornholm.
Mail: mikkel@gaarden.nu
Tlf: +45 20 30 28 20

 

Thomas Guldbæk
Formidlingschef og naturvejleder
Mail: thomas@gaarden.nu
Tlf: +45 29 27 59 64

 

Helle Justesen
Madkulturel formidler
Mail: helle@gaarden.nu

 

Thomas Pedersen
Forvalter, Melstedgård
Mail: forvalter@gaarden.nu
Tlf: +45 28 14 22 31

 

Bornholms Museum:
Sct. Mortensgade 29, 3700 Rønne
Mail: bm@bornholmsmuseum.dk
Tlf: +45 56 95 07 35

 

Skafferiet
Hvis du har spørgsmål eller lignende til Skafferiet så skriv til:
Mail: skafferiet@gaarden.nu

 

Skoletjeneste
Hvis du har spørgsmål til vores skoletjeneste så skriv til:
Mail: skoletjeneste@gaarden.nu